Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Groot's PursuitRated ★ 3.5
Groot Takes a BathRated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 2.5
Groot's First StepsRated ★ 3.5
Magnum OpusRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0