Titles you rated
CliffhangerRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0