Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 4.0
WildlifeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.5