Titles you rated
The Man Who Stole The SunRated ★ 3.0
VolverRated ★ 3.5
The Youth KillerRated ★ 3.0
Bumpkin SoupRated ★ 3.0
Tokyo HeavenRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Hard EightRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
Strangers on a TrainRated ★ 4.0
Dead RingersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.5
Traces of SinRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The Legend of HeiRated ★ 4.5