Titles you rated
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0