Movies
Ratings
487
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5