Movies
Ratings
713
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 2.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 2.5
Railroad ManRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Four BrothersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.5