Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5