Series
Ratings
23- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 3.0- The PhantomRated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0