Series
Ratings
232
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
My DemonRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5