Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5- Desire To KillRated ★ 3.0
Antarctic JournalRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5