Movies
Ratings
93
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5