Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 1.5
The MatchRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
HopelessRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
RevolverRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0