Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0