Movies
Ratings
304
The Shape of WaterRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5