Movies
Ratings
278
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Hannah ArendtRated ★ 5.0
Ricki and the FlashRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5
Ryuzo and the Seven HenchmenRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Away We GoRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0