Movies
Ratings
24
Begin AgainRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0