Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0