Series
Ratings
21
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
HwajungRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0