Movies
Ratings
979
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0