Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5