Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Dr. BrainRated ★ 2.5
CallsRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Mythic Quest Season 1Rated ★ 4.0
Kindaichi Shonen no Jikenbo: Kyuuketsuki Densetsu Satsujin JikenRated ★ 3.0