Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0