Movies
Ratings
30
Ghost HouseRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 0.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 0.5
School of RockRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 1.0