Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5