Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Kkondae InternRated ★ 4.5
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0- I'm Dying SoonRated ★ 4.5
Spring Turns to SpringRated ★ 4.0
Feel Good To DieRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5- JoeunsaramRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5