Movies
Ratings
31
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5