Movies
Ratings
172
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0