Titles you rated
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0