Movies
Ratings
578
The Boss BabyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 4.0