Movies
Ratings
200
King and the ClownRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0