Movies
Ratings
178
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0