Titles you rated
Ordinary LoveRated ★ 3.5
LoversRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0