Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Return to DustRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Night of the UndeadRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5