Series
Ratings
58
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5