Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0