Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
Room No.7Rated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5