Movies
Ratings
91 17 AgainRated ★ 4.0 17 AgainRated ★ 4.0
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 Edge of TomorrowRated ★ 4.0 Edge of TomorrowRated ★ 4.0
 I Am LegendRated ★ 4.0 I Am LegendRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 4.0 The AttorneyRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 3.5 SnowpiercerRated ★ 3.5
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 The IntouchablesRated ★ 3.5 The IntouchablesRated ★ 3.5
 Spider-ManRated ★ 3.0 Spider-ManRated ★ 3.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 ShrekRated ★ 3.0 ShrekRated ★ 3.0
- Take OffRated ★ 4.0
 The Way HomeRated ★ 4.0 The Way HomeRated ★ 4.0
 The Sound of MusicRated ★ 5.0 The Sound of MusicRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
 A Werewolf BoyRated ★ 3.5 A Werewolf BoyRated ★ 3.5