Titles you rated
SecretRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
ScoutRated ★ 3.0
PhenomenonRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Forever YoungRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
The Cable GuyRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.0
Boys on the SideRated ★ 2.5
TrappedRated ★ 3.0
The Real McCoyRated ★ 3.0