Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mokpo the HarborRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
StargateRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0