Movies
Ratings
271
New WorldRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5