Movies
Ratings
26
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 5.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5