Titles you rated
The Butcher BoyRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 4.0
ReligulousRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 3.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
8 WomenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Zeitgeist: AddendumRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 4.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 4.0
Natural Born KillersRated ★ 4.0
MicmacsRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0