Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5