Movies
Ratings
54
Let the Right One InRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 4.5