Movies
Ratings
1005
FrankensteinRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 1.5
ChampionRated ★ 1.0
Long Live the KingRated ★ 1.5- SawRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5