Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0