Titles you rated
Brokeback MountainRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0