Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
PushRated ★ 4.0