Titles you rated
AlwaysRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0